Hobby i czas wolny

Warsztaty z malowania graffiti dla dzieci i dorosłych

Graffiti jest terminem bardzo różnorodnym. Obejmuje obrazy, rysunki oraz podpisy, które wykonywane są z wykorzystaniem różnorodnych technik artystycznych. Niektórzy traktują graffiti jako akty wandalizmu, jednak wiele osób uważa je za oryginalne dzieła sztuki.

Warsztaty z malowania graffiti dla dzieci i dorosłych - Liceum-sport.plSztuka czy wandalizm. Jak interpretowane jest graffiti?

Jeśli graffiti powstaje wbrew woli właściciela obiektu, wtedy trudno o wymiarze artystycznym. Wtedy jest to zwykłe niszczenie cudzej własności. Ale jeśli graffiti powstaje w miejscu do tego wyznaczonym, może być rzeczywistym arcydziełem. Dlatego jeżeli chcemy zacząć przygodę ze sztuką malowania graffiti, należy pamiętać, że tworzenie powinno odbywać się zawsze w miejscach dozwolonych tak, aby uniknąć prawnych konsekwencji.

Prawdziwe graffiti tworzy się z pasji

Spacerując ulicami wielu miast można oglądać unikatowe malowidła. Kluczem w tworzeniu unikatowych malowideł jest pomysłowość oraz estetyka. Jednak aby wykonywać wyjątkowe graffiti trzeba mieć umiejętności w zakresie stosowanych technik. Dodatkowo ważny jest wybór materiałów, które są potrzebne do pracy. Sporo osób nie za bardzo wie, w jaki sposób wybrać konieczne akcesoria, które rzeczywiście okażą się przydatne. Dla miłośników graffiti organizowane są często specjalne szkolenia, na których mogą oni poznać tajniki artystyczne malowania na ścianach. Firma wykonująca graffiti na zamówienie i organizująca warsztaty z malowania graffiti uczy w jaki sposób wykonywać prawdziwe arcydzieła – http://nietak.eu. Podczas takich szkoleń każdy ma możliwość poznać narzędzia z jakich korzystają specjaliści. Ponadto, tego typu szkolenia umożliwiają doskonalić swoje umiejętności, a to wszystko pod okiem zawodowców.